
6.77palce
AMOLED
1080p FHD+

50MP
4K Video
1/1.57″ Sensor

5000mAh
33W Nabíjení
Pouze drátové

2.5GHz
Osmijádrový
MTK 7300 Pro

8GB
LPDDR4X
2133 MHz

128/256GB
UFS 2.2
Podpora microSD
Parametry a Specifikace
| Rozměry | 164mm x 78mm x 7.8mm |
|---|---|
| Hmotnost | 185g |
| Barvy | |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) |
| Typ | AMOLED | HDR10+ | 120Hz | 2160Hz PWM |
|---|---|
| Velikost | 6.77 palce (90.7% poměr obrazovky k tělu) |
| Rozlišení | 2392 x 1080 Pixely FHD+ (20:9 poměr stran) |
| Jemnost | 388ppi |
| Jas | 800nit (typický) | 1300nit (HBM) | 3000nit (maximálně) |
| Ochrana | Panda Glass | Mohs level 5 |
| Čipová sada | Mediatek Dimensity 7300 Pro |
|---|---|
| CPU | Osmijádrový (4nm Process) 4 x 2.5GHz (Cortex-A78) 4 x 2.0GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G615 MP2 | 1047 MHz | 128 Shaders |
| RAM | 8GB | LPDDR4X | 2133 MHz |
|---|---|
| Úložiště | 128GB/256GB | UFS 2.2 |
| Slot na kartu | Dedikovaný Slot |
| Zadní | 50MP Hlavní ƒ/1.88, 1/1.57″, EIS 50MP Teleobjektiv ƒ/1.85, 1/2.88″, 2x Optical Zoom 8MP Ultraširokoúhlý ƒ/2.2, 1/4.0″, FOV 120˚ |
|---|---|
| Přední | 16MP Selfíčko, ƒ/2.0, 1/3.0″ |
| Funkce | HDR, Panorama, Pro Mode, Continuous Shooting |
| Blesk | LED blesk |
| Video | 4K (2160p) @30fps, 1080p @30/60/120fps Slow-Mo 720p @240fps |
| Typ | Li-Po (Vestavěná) |
|---|---|
| Kapacita | 5000mAh |
| Nabíjení | 33W Rychlé Nabíjení |
| Operační Systém | Android 15 |
|---|---|
| Uživatelské Rozhraní | Nothing OS |
| Reproduktor | Ano |
|---|---|
| 3,5mm Jack | Ne |
| Síť | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| GPS | GPS | GALILEO | GLONASS | BEIDOU | QZSS |
| USB | USB 2.0 Type-C, OTG |
| NFC | Ano |
| Infračervené | Ne |
Hodnocení
Hodnocení
Celkový Výkon
Displej
Kamera
Výkon
Baterie
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
677085
69
GeekBench Single-Core
1035
71
GeekBench Multi-Core
2981
72
PCMark for Android Work 3.0
11927
78








Leave a Review