
6,7palce
AMOLED
1440p QHD+

48MP
8K Video
Snímač 1/1,43″

4500mAh
65W Nabíjení
50W Bezdrátové

2,84GHz
Osmijádrový
Snapdragon 888

8/12GB
LPDDR5
2750 MHz

128/256GB
UFS 3.1
Bez microSD
5G NR
Mobilní síť
120 Hz
Obnovovací frekvence
1300 nits
Maximální jas
93.2 %
Poměr k tělu
Parametry a Specifikace
| Operační systém | Android 11 | OxygenOS |
|---|---|
| Čipová sada | Qualcomm Snapdragon 888 (SM8350) |
| Procesor | Osmijádrový (5nm Proces) 1 x 2,84GHz (Cortex-X1) 3 x 2,42GHz (Cortex-A78) 4 x 1,80GHz (Cortex-A55) |
| Grafika | Adreno 660 | 840 MHz | 768 Shaders |
| Rozměry | 163,2mm x 73,6mm x 8,7mm |
|---|---|
| Hmotnost | 197g |
| Barvy | Černá | Stříbrná | Zelená |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) |
| Typ | LTPO AMOLED | HDR10+ | 120Hz |
|---|---|
| Velikost | 6,7 palce (93,2% poměr obrazovky k tělu) |
| Rozlišení | 3216 x 1440 Pixely 525ppi (20:9 poměr stran) |
| Jas | 1300nit (maximálně) |
| Ochrana | Corning Gorilla Glass 5 |
| Zadní | 48MP Hlavní ƒ/1.8, 1/1.43″, OIS 8MP Teleobjektiv ƒ/2.4, OIS, 3.3x Optical Zoom 50MP Ultraširokoúhlý ƒ/2.2, 1/1.56″ 2MP Monochrome |
|---|---|
| Přední | 16MP Selfíčko, ƒ/2,4 Sony IMX471, 1/3.06″, EIS |
| Blesk | Duální LED blesk |
| Video | 8K @30fps, 4K @30/60/120fps, 1080p @30/60fps Slow-Mo 1080p @240fps, 720p @480fps |
| RAM | 8/12 GB | LPDDR5 | 2750 MHz |
|---|---|
| Úložiště | 128/256 GB | UFS 3.1 |
| Slot na kartu | Bez Paměťové Karty |
| Typ | Li-Po (Vestavěná) |
|---|---|
| Kapacita | 4500mAh |
| Nabíjení | 65W Rychlé Nabíjení 50W Bezdrátové Nabíjení |
| Reproduktor | Ano | Stereo Speakers | Dolby Atmos |
|---|---|
| 3,5mm Jack | Ne |
| Síť | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| GPS | GPS | GLONASS | BEIDOU | GALILEO |
| USB | USB 3.1 Typ-C, USB OTG |
| NFC | Ano |
| Infračervené | Ne |
Hodnocení
Hodnocení
CELKOVÝ VÝKON
Displej
Kamera
Výkon
Baterie
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
924111
65
GeekBench Single-Core
1458
70
GeekBench Multi-Core
3710
69
3DMark WildLife Performance
5707
61
PCMark for Android Work 3.0
11375
71








Leave a Review