
6,67palce
AMOLED
1220p (1.5K)

64MP
4K Video
Snímač 1/2,0″

5000mAh
67W Nabíjení
Pouze drátové

3.35GHz
Osmijádrový
MTK 8300 Ultra

8/12GB
LPDDR5X
4200 MHz

256/512GB
UFS 4.0
Bez microSD
5G NR
Mobilní síť
120 Hz
Obnovovací frekvence
1800 nits
Maximální jas
92.5 %
Poměr k tělu
Výhody
- Vlajkový výkon
- Opravdu prémiový displej
- Bleskově rychlé nabíjení
- Reproduktor Dolby Atmos
Nevýhody
- Chybí 3.5mm audio jack
- Bez podpory SD karet
Parametry a Specifikace
| Operační systém | Android 14 | HyperOS |
|---|---|
| Čipová sada | Mediatek Dimensity 8300 Ultra |
| Procesor | Osmijádrový (4nm Proces) 1 x 3,35GHz (Cortex-A715) 3 x 3,20GHz (Cortex-A715) 4 x 3,35GHz (Cortex-A510) |
| Grafika | Mali G615-MP6 | 1400 MHz | 768 Shaders |
| Rozměry | 160,45mm x 74,34mm x 8,25mm |
|---|---|
| Hmotnost | 186g |
| Barvy | Žlutá | Černá | Šedá |
| SIM | Dvě SIM (Nano SIM) |
| Typ | AMOLED | 120Hz | HDR10+ | Dolby Vision |
|---|---|
| Velikost | 6,67 palce (92,5% poměr obrazovky k tělu) |
| Rozlišení | 2712 x 1220 Pixely 446ppi (20:9 poměr stran) |
| Jas | 500nit (typický), 1200nit (HBM), 1800nit (maximální) |
| Ochrana | Corning Gorilla Glass 5 |
| Zadní | 64MP Hlavní ƒ/1.7, 1/2.0″, OIS 8MP Ultraširokoúhlý ƒ/2.2, 1/4.0″, 120˚ 2MP Makro ƒ/2.4 |
|---|---|
| Přední | 16MP Selfíčko, ƒ/2,4, 1/3.06″ |
| Blesk | LED blesk |
| Video | 4K (2160p) @30fps, 1080p @30/60fps Slow-Mo 720p @1920fps, 1080p @960fps |
| RAM | 8/12 GB | LPDDR5X | 4200 MHz |
|---|---|
| Úložiště | 256/512 GB | UFS 4.0 |
| Slot na kartu | Bez Paměťové Karty |
| Typ | Li-Po (Vestavěná) |
|---|---|
| Kapacita | 5000mAh |
| Nabíjení | 67W Rychlé Nabíjení |
| Reproduktor | Ano | Dolby Atmos |
|---|---|
| 3,5mm Jack | Ne |
| Síť | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| GPS | GPS | GALILEO | GLONASS | BEIDOU | QZSS |
| USB | USB 2.0 Typ-C, USB OTG |
| NFC | Ano |
| Infračervené | Ano |
Hodnocení
Hodnocení
CELKOVÝ VÝKON
Displej
Kamera
Výkon
Baterie
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
987339
66
GeekBench Single-Core
1450
70
GeekBench Multi-Core
4536
73
3DMark WildLife Performance
13077
76
PCMark for Android Work 3.0
14021
76









Leave a Review