
6.77ίντσες
AMOLED
1080p FHD+

50MP
4K Βίντεο
1/1.57″ Sensor

5000mAh
33W Φόρτιση
Όχι Ασύρματη

2.5GHz
Οκταπύρηνος
MTK 7300 Pro

8GB
LPDDR4X
2133 MHz

128/256GB
UFS 2.2
Με microSD
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Διαστάσεις | 164mm x 78mm x 7.8mm |
|---|---|
| βάρος | 185g |
| Χρώματα | |
| SIM | Διπλή SIM (Nano SIM) |
| Τύπος | AMOLED | HDR10+ | 120Hz | 2160Hz PWM |
|---|---|
| Μέγεθος | 6.77 ίντσες (90.7% Αναλογία οθόνης προς σώμα) |
| Ανάλυση | 2392 x 1080 Πίξελ FHD+ (20:9 Αναλογία διαστάσεων) |
| Πυκνότητα | 388ppi |
| Φωτεινότητα | 800nits (τυπική) | 1300nits (HBM) | 3000nits (μέγιστη) |
| Προστασία | Panda Glass | Mohs level 5 |
| Chipset | Mediatek Dimensity 7300 Pro |
|---|---|
| CPU | Οκταπύρηνος (4nm Διαδικασία) 4 x 2.5GHz (Cortex-A78) 4 x 2.0GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G615 MP2 | 1047 MHz | 128 Shaders |
| Μνήμη RAM | 8GB | LPDDR4X | 2133 MHz |
|---|---|
| Αποθήκευση | 128GB/256GB | UFS 2.2 |
| Υποδοχή κάρτας | Ειδική υποδοχή κάρτας |
| Πίσω | 50MP Κύρια ƒ/1.88, 1/1.57″, EIS 50MP Τηλεφακός ƒ/1.85, 1/2.88″, 2x Optical Zoom 8MP UltraWide ƒ/2.2, 1/4.0″, FOV 120˚ |
|---|---|
| Μπροστινή | 16MP Selfie, ƒ/2.0, 1/3.0″ |
| Λειτουργίες | HDR, Panorama, Pro Mode, Continuous Shooting |
| Φλας | Φλας LED |
| Βίντεο | 4K (2160p) @30fps, 1080p @30/60/120fps Slow-Mo 720p @240fps |
| Τύπος | Li-Po (Μη αφαιρούμενη) |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 5000mAh |
| Φόρτιση | 33W Γρήγορη φόρτιση |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 15 |
|---|---|
| διεπαφή χρήστη | Nothing OS |
| Ηχείο | Ναι |
|---|---|
| Υποδοχή ακουστικών | Όχι |
| Δίκτυο | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| GPS | GPS | GALILEO | GLONASS | BEIDOU | QZSS |
| USB | USB 2.0 Type-C, OTG |
| NFC | Ναι |
| Υπέρυθρες | Όχι |
Βαθμολογία
Βαθμολογία
Συνολική Απόδοση
Οθόνη
Κάμερα
Απόδοση
Μπαταρία
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
677085
69
GeekBench Single-Core
1035
71
GeekBench Multi-Core
2981
72
PCMark for Android Work 3.0
11927
78








Leave a Review