
6.7inch
AMOLED
1080p FHD+

50MP
4K Videó
1/1.95″ Szenzor

5500mAh
100W Töltés
Nincs Wireless

2.63GHz
Nyolcmagos
Snapdragon7 G3

8GB
LPDDR4X
2133 MHz

128/256GB
UFS 3.1 Tárhely
Bővíthető
5G NR
Mobilhálózat
120 Hz
Képfrissítési Ráta
1100 nits
Csúcsfényerő
90.2 %
Képernyő-test arány
Adatok és Leírás
| Operációs Rendszer | Android 14 | ColorOS |
|---|---|
| Processzor | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 |
| CPU | Nyolcmagos (4nm Folyamat) 1 x 2.63GHz (Cortex-A715) 4 x 2.40GHz (Cortex-A715) 3 x 1.80GHz (Cortex-A510) |
| GPU | Adreno 720 | 975 MHz | 512 Shaders |
| Méretek | 162.5mm x 75.3mm x 8.4mm |
|---|---|
| Súly | 186g |
| Színek | Zöld | Szürke |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) |
| Típus | AMOLED | HDR10+ | 120Hz | Aqua Touch |
|---|---|
| Méret | 6.7 hüvelyk (90.2% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 2412 x 1080 Pixel 394ppi (20:9 képarány) |
| Fényerő | 900nit (HBM), 1100nit (maximális) |
| Hátsó | 50MP Fő ƒ/1.8, 1/1.95″, OIS 8MP Ultra Széles ƒ/2.2, 1/4.0″, 112˚ |
|---|---|
| Elülső | 16MP Selfie, ƒ/2.4 |
| Vakú | Dupla LED Vakú |
| Videó | 4K (2160p) @30fps, 1080p @30/60fps Slow-Mo 1080p @120fps, 720p @240fps |
| RAM | 8 GB | LPDDR4X | 2133 MHz |
|---|---|
| Tárhely | 128/256 GB | UFS 3.1 |
| MicroSD hely | Hibrid MicroSD hely |
| Típus | Li-Po (Beépített) |
|---|---|
| Kapacitás | 5500mAh |
| Töltés | 100W Gyors Töltés |
| Hangszóró | Igen | Stereo Speakers |
|---|---|
| 3,5 mm-es Jack | Nem |
| Hálózat | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| GPS | GPS | GALILEO | GLONASS | BEIDOU | QZSS |
| USB | USB 2.0 Type-C, USB OTG |
| NFC | Nem |
| Infravörös | Igen |
Értékelés
Pontszám
ÖSSZTELJESÍTMÉNY
Kijelző
Kamera
Teljesítmény
Akkumulátor
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
836234
63
GeekBench Single-Core
1142
66
GeekBench Multi-Core
3222
66








Leave a Review