
6.7inch
720p HD+
PLS LCD

50MP
1080p Videó
1/2.76″ Szenzor

5000mAh
25W Töltés
Nincs Wireless

2.0GHz
Nyolcmagos
Helio G85

4/6GB
LPDDR4X
1800 MHz

64/128GB
eMMC 5.1 Tárhely
Dedikált Kártyahely
Előnyök
- pros1hu
- pros2hu
- pros3hu
- pros4hu
Hátrányok
- cons1hu
- cons2hu
- cons3hu
Adatok és Leírás
Rendszer | |
|---|---|
| Operációs Rendszer | Android 14 | One UI 6.1 |
| Processzor | Mediatek Helio G85 |
| CPU | Nyolcmagos (12nm Folyamat) 2 x 2.0GHz (Cortex-A75) 6 x 1.8GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 MC2 | 1000 MHz | 48 Shaders |
Dizájn | |
|---|---|
| Méretek | 167.3mm x 77.3mm x 8mm |
| Súly | 189g |
| Színek | Kék, Arany, Fehér |
| SIM | Két SIM (Nano SIM) |
Kijelző | |
|---|---|
| Típus | PLS LCD | 16M Colors |
| Méret | 6.7 hüvelyk (85.6% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 720 x 1600 képpont 262ppi (20:9 képarány) |
| Fényerő | 450nit (tipikus) |
Kamera | |
|---|---|
| Hátsó | 50MP Fő ƒ/1.8, 1/2.76″ 2MP Mélység ƒ/2.4 |
| Elülső | 8MP Selfie, ƒ/1.8, 1/4.0″ |
| Vakú | LED Vakú |
| Videó | 1080p@30/60fps |
Memória | |
|---|---|
| RAM | 4/6 GB | LPDDR4X | 1800 MHz | 1.67625 GB/sec |
| Belső | 64/128 GB | eMMC 5.1 |
| Kártyahely | Dedikált Kártyahely |
Hang | |
|---|---|
| Hangszóró | Igen |
| 3,5 mm-es Jack | Igen |
Hálózat és Csatlakozás | |
|---|---|
| Hálózat | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE) |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac), Wi-Fi Direct, Hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| GPS | GPS | GLONASS| GALILEO | BEIDOU |
| USB | USB 2.0 Type-C, USB OTG |
| NFC | Nem |
| Infravörös | Nem |
Akkumulátor | |
|---|---|
| Típus | Li-Po (Beépített) |
| Kapacitás | 5000mAh |
| Töltés | 25W Gyors Töltés |
Ár
Galaxy A06
Black | Blue | Green
Galaxy A06
4GB | 128GB
Képek
Értékelés
SZAKÉRTŐI PONTSZÁM
ÖSSZTELJESÍTMÉNY
Kijelző
Kamera
Teljesítmény
Akkumulátor
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
244538
54
GeekBench Single-Core
416
56
GeekBench Multi-Core
1366
57
PCMark for Android Work 3.0
6651
62








Leave a Review