
6.6inch
S-AMOLED
1080p FHD+

50MP
4K Videó
1/1.96″ Szenzor

5000mAh
25W Töltés
Nincs Wireless

2.4GHz
Nyolcmagos
Exynos 1380

6/8GB
LPDDR4X
2133 MHz

128/256GB
UFS 3.1 Tárhely
Bővíthető
5G NR
Mobilhálózat
120 Hz
Képfrissítési Ráta
1000 nits
Csúcsfényerő
87.2 %
Képernyő-test arány
Adatok és Leírás
| Operációs Rendszer | Android 14 | One UI 7 |
|---|---|
| Processzor | Samsung Exynos 1380 |
| CPU | Nyolcmagos (5nm Folyamat) 4 x 2.4GHz (Cortex-A78) 4 x 2.0GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G68 MP5 | 949 MHz | 160 Shaders |
| Méretek | 161.7mm x 78.0mm x 8.2mm |
|---|---|
| Súly | 209g |
| Színek | Kék | Orgona | Sötétkék | Citrom |
| SIM | Két SIM (Nano SIM) | eSIM |
| Típus | Super AMOLED | 120Hz |
|---|---|
| Méret | 6.6 hüvelyk (87.2% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 2340 x 1080 Pixel 390ppi (19.5:9 képarány) |
| Fényerő | 1000nit (maximális) |
| Védelem | Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Hátsó | 50MP Fő ƒ/1.8, 1/1.96″, OIS 8MP Ultra Széles ƒ/2.2, 1/4.0″, 123˚ 5MP Makro ƒ/2.4 |
|---|---|
| Elülső | 13MP Selfie, ƒ/2.2, 1/3.06″ |
| Vakú | LED Vakú |
| Videó | 4K (2160p) @30fps, 1080p @30/60fps Slow-Mo 720p @240fps |
| RAM | 6/8 GB | LPDDR4X | 2133 MHz |
|---|---|
| Tárhely | 128/256 GB | UFS 3.1 |
| MicroSD hely | Hibrid MicroSD hely |
| Típus | Li-Ion (Beépített) |
|---|---|
| Kapacitás | 5000mAh |
| Töltés | 25W Gyors Töltés |
| Hangszóró | Igen | Stereo Speakers |
|---|---|
| 3,5 mm-es Jack | Nem |
| Hálózat | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| GPS | GPS | GALILEO | GLONASS | BEIDOU | QZSS |
| USB | USB 2.0 Type-C, USB OTG |
| NFC | Igen |
| Infravörös | Nem |
Értékelés
Pontszám
ÖSSZTELJESÍTMÉNY
Kijelző
Kamera
Teljesítmény
Akkumulátor
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
600878
60
GeekBench Single-Core
1012
64
GeekBench Multi-Core
2878
64
PCMark for Android Work 3.0
13074
74








Leave a Review