
6.88inch
IPS LCD
720p HD+

50MP
1080p Videó
1/2.96″ Szenzor

5160mAh
18W Töltés
Nincs Wireless

2.0GHz
Nyolcmagos
Helio G81-U

4/6/8GB
LPDDR4X
1800 MHz

128/256GB
eMMC 5.1 Tárhely
Dedikált MicroSD hely
4G LTE
Mobilhálózat
120 Hz
Képfrissítési Ráta
600 nits
Csúcsfényerő
86.7 %
Képernyő-test arány
Előnyök
- Rendkívül kedvező ár
- 120Hz-es, sima kijelző
- Hosszú akkumulátor-üzemidő
Hátrányok
- Kompromisszumos kamera
- Átlagos teljesítmény
Adatok és Leírás
| Operációs Rendszer | Android 14 | HyperOS |
|---|---|
| Processzor | Mediatek Helio G81 Ultra |
| CPU | Nyolcmagos (12nm Folyamat) 2 x 2.0GHz (Cortex-A75) 6 x 1.8GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 MP2 | 950 MHz | 48 Shaders |
| Méretek | 171.9mm x 77.8mm x 8.2mm |
|---|---|
| Súly | 204g |
| Színek | Fekete, Zöld, Lila, Kék |
| SIM | Két SIM (Nano SIM) |
| Típus | IPS LCD | 120HZ | 16.7M Colors |
|---|---|
| Méret | 6.88 hüvelyk (86.7% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 720 x 1640 képpont 260ppi (20:9 képarány) |
| Fényerő | 450nit (tipikus), 600nit (maximális) |
| Védelem | Corning Gorilla Glass 3 |
| Hátsó | 50MP Fő ƒ/1.8, 1/2.96″ 2MP Mélység ƒ/2.4 0.08MP (auxiliary lens) |
|---|---|
| Elülső | 13MP Selfie, ƒ/2.0 |
| Vakú | LED Vakú |
| Videó | 1080p @30fps | 720p @30fps |
| RAM | 4/6/8 GB | LPDDR4X | 1800 MHz |
|---|---|
| Tárhely | 128/256 GB | eMMC 5.1 |
| MicroSD hely | Dedikált MicroSD hely |
| Típus | Li-Po (Beépített) |
|---|---|
| Kapacitás | 5160mAh |
| Töltés | 18W Gyors Töltés |
| Hangszóró | Igen |
|---|---|
| 3,5 mm-es Jack | Igen |
| Hálózat | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| GPS | GPS | GLONASS | GALILEO | BEIDOU |
| USB | USB 2.0 Type-C, USB OTG |
| NFC | Igen |
| Infravörös | Nem |
Értékelés
Pontszám
ÖSSZTELJESÍTMÉNY
Kijelző
Kamera
Teljesítmény
Akkumulátor
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
261291
54
GeekBench Single-Core
419
56
GeekBench Multi-Core
1391
57
PCMark for Android Work 3.0
8854
66










Leave a Review