
6.77cala
AMOLED
1080p FHD+

50MP
4K Wideo
1/1.57″ Sensor

5000mAh
33W Ładowanie
Brak Wireless

2.5GHz
Octa Core
MTK 7300 Pro

8GB
LPDDR4X
2133 MHz

128/256GB
UFS 2.2
Obsługa MicroSD
Zalety
- Unikatowy, świeży design
- Ekran HDR10+ klasy premium
- Doskonała żywotność baterii
- Godny pochwały aparat
Wady
- Tylko głośniki mono
- Brak OIS w aparacie
- Brak gniazda audio 3.5mm
Specyfikacja i Dane Techniczne
| Wymiary | 164mm x 78mm x 7.8mm |
|---|---|
| Waga | 185g |
| Kolory | |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) |
| Typ | AMOLED | HDR10+ | 120Hz | 2160Hz PWM |
|---|---|
| Przekątna | 6.77 cali (90.4% stosunek ekranu do obudowy) |
| Rozdzielczość | 2392 x 1080 piksele FHD+ (20:9 proporcje obrazu) |
| PPI | 388ppi |
| Jasność | 800nit (typowa) | 1300nit (HBM) | 3000nit (maks) |
| Ochrona | Panda Glass | Mohs level 5 |
| SoC | Mediatek Dimensity 7300 Pro |
|---|---|
| CPU | Octa Core (4nm Process) 4 x 2.5GHz (Cortex-A78) 4 x 2.0GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G615 MP2 | 1047 MHz | 128 Shaders |
| RAM | 8GB | LPDDR4X | 2133 MHz |
|---|---|
| Wbudowana | 128GB/256GB | UFS 2.2 |
| Gniazdo Karty | Dedykowany Slot |
| Tylny | 50MP Główny ƒ/1.88, 1/1.57″, EIS 50MP Teleobiektyw ƒ/1.85, 1/2.88″, 2x Optical Zoom 8MP Ultraszerokokątny ƒ/2.2, 1/4.0″, FOV 120˚ |
|---|---|
| Przedni | 16MP Selfie, ƒ/2.0, 1/3.0″ |
| Funkcje | HDR, Panorama, Pro Mode, Continuous Shooting |
| Błyskowa | LED Błyskowa |
| Wideo | 4K (2160p) @30fps, 1080p @30/60/120fps Slow-Mo 720p @240fps |
| Typ | Li-Po (Niewymienny) |
|---|---|
| Pojemność | 5000mAh |
| Ładowanie | 33W Szybkie Ładowanie |
| System | Android 15 |
|---|---|
| Interfejs | Nothing OS |
| Głośnik | Tak |
|---|---|
| Gniazdo 3,5 mm | Nie |
| Sieć | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| GPS | GPS | GALILEO | GLONASS | BEIDOU | QZSS |
| USB | USB 2.0 Type-C, OTG |
| NFC | Tak |
| Infrared | Nie |
Ocena
Ocena
Ogólna Wydajność
Ekran
Kamera
Wydajność
Bateria
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
677085
69
GeekBench Single-Core
1035
71
GeekBench Multi-Core
2981
72
PCMark for Android Work 3.0
11927
78








Leave a Review