
6.5cala
D-AMOLED 2X
1080p FHD+

200MP
8K Wideo
1/1.3″ Sensor

4400mAh
25W Ładowanie
15W Wireless

4.47GHz
Octa Core
Snapdragon 8 Elite

12/16GB
LPDDR5X
4800 MHz

256~1000GB
UFS 4.0
Bez microSD
Galaxy Z Fold 7
256GB | 512GB
Specyfikacja i Dane Techniczne
| Wymiary | 158.4mm x 143.2mm x 4.2mm |
|---|---|
| Waga | 215g |
| Kolory | |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) | eSIM |
| Typ | Dynamic AMOLED 2X, HDR10 |
|---|---|
| Przekątna | 6.5 cali (92.8% stosunek ekranu do obudowy) |
| Rozdzielczość | 2520 x 1080 piksele FHD+ (21:9 proporcje obrazu) |
| PPI | 367ppi |
| Jasność | 2600nit (maks) |
| Ochrona | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| SoC | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 4 |
|---|---|
| CPU | Octa Core (3nm Process) 2 x 4.47GHz (Oryon V2 Phoenix L) 6 x 3.5GHz (Oryon V2 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 830 | 1100 MHz | 512 Shaders |
| RAM | 12GB/16GB | LPDDR5X | 4800 MHz |
|---|---|
| Wbudowana | 256GB/512GB/1TB | UFS 4.0 |
| Gniazdo Karty | Brak Slotu na Kartę |
| Tylny | 200MP Główny ƒ/1.7, OIS 12MP Ultraszerokokątny ƒ/2.2, 1/2.55", FOV 120˚ 10MP Teleobiektyw ƒ/2.4, 1/3.94", OIS, 3x Optical Zoom |
|---|---|
| Przedni | 10MP Selfie, ƒ/2.2, 1/3.0" |
| Funkcje | HDR, Panorama |
| Błyskowa | LED Błyskowa |
| Wideo | 8K @30fps, 4K @60fps, 1080p @60/120/240fps |
| Typ | Li-Po (Niewymienny) |
|---|---|
| Pojemność | 4400mAh |
| Ładowanie | 25W Szybkie Ładowanie 15W Wireless |
| System | Android 16 |
|---|---|
| Interfejs | One UI |
| Głośnik | Tak | Stereo Speakers |
|---|---|
| Gniazdo 3,5 mm | Nie |
| Sieć | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, BEIDOU, QZSS |
| USB | USB 3.2 Type-C, OTG |
| NFC | Tak |
| Infrared | Nie |
Cena
Galaxy Z Fold 7
256GB | 512GB
Ocena
Ocena
Ogólna Wydajność
Ekran
Kamera
Wydajność
Bateria
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
2656257
94
GeekBench Single-Core
3032
94
GeekBench Multi-Core
9588
99
3DMark Wildlife Performance
18306
89
PCMark for Android Work 3.0
17476
86












Leave a Review