
6.7inča
AMOLED
1080p FHD+

50MP
4K Video
1/1.95” Senzor

5500mAh
100W Punjenje
Bez Bežičnog

2.63GHz
Octa Core
Snapdragon7 G3

8GB
LPDDR4X
2133 MHz

128/256GB
UFS 3.1 Storage
Proširiva Mem
5G NR
Mobilna Mreža
120 Hz
Brzina Osvežavanja
1100 nits
Maks Osvetljenost
90.2 %
Odnos Ekrana/Tela
Specifikacije i Karakteristike
| OS | Android 14 | ColorOS |
|---|---|
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 |
| Procesori | Octa Core (4nm Proces) 1 x 2.63GHz (Cortex-A715) 4 x 2.40GHz (Cortex-A715) 3 x 1.80GHz (Cortex-A510) |
| GPU | Adreno 720 | 975 MHz | 512 Shaders |
| Dimenzije | 162.5mm x 75.3mm x 8.4mm |
|---|---|
| Težina | 186g |
| Boje | Zelena | Siva |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) |
| Tip | AMOLED | HDR10+ | 120Hz | Aqua Touch |
|---|---|
| Veličina | 6.7 inča (90.2% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija | 2412 x 1080 Pikseli 394ppi (20:9 odnos stranica) |
| Osvetljenost | 900 nits (HBM), 1100 nits (maksimalna) |
| Zadnja | 50MP Glavna ƒ/1.8, 1/1.95”, OIS 8MP Ultraširoki ƒ/2.2, 1/4.0″, 112˚ |
|---|---|
| Prednja | 16 MP Selfi, ƒ/2.4 |
| Blic | Dual LED Blic |
| Video | 4K (2160p) @30fps, 1080p @30/60fps Slow-Mo 1080p @120fps, 720p @240fps |
| RAM | 8GB | LPDDR4X | 2133 MHz |
|---|---|
| Interna | 128GB/256GB | UFS 3.1 |
| Slot za Karticu | Hibridni Slot |
| Tip | Li-Po (Integrisana) |
|---|---|
| Kapacitet | 5500mAh |
| Punjenje | 100W Brzo Punjenje |
| Zvučnik | Da | Stereo Speakers |
|---|---|
| 3.5mm Džek | Ne |
| Mreža | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| GPS | GPS | GALILEO | GLONASS | BEIDOU | QZSS |
| USB | USB 2.0 Tip-C, USB OTG |
| NFC | Ne |
| Infracrveni | Da |
Ocena
Ocena
UKUPNA PERFORMANSA
Ekran
Kamera
Performanse
Baterija
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
836234
63
GeekBench Single-Core
1142
66
GeekBench Multi-Core
3222
66








Leave a Review