
6.58inča
IPS LCD
1080p FHD+

50MP
1080p Video
1/2.76″ Senzor

5000mAh
18W Punjenje
Bez Bežičnog

2.0GHz
Octa Core
Helio G80

4/8GB
LPDDR4X
1800 MHz

64/128GB
UFS 2.1 Storage
Proširiva Mem
4G LTE
Mobilna Mreža
60 Hz
Brzina Osvežavanja
600 nits
Maks Osvetljenost
85.5 %
Odnos Ekrana/Tela
Specifikacije i Karakteristike
| OS | Android 11 |
|---|---|
| Čipset | Mediatek Helio G80 |
| Procesori | Octa Core (12nm Proces) 2 x 2.0GHz (Cortex-A75) 6 x 1.8GHz (Cortex-A55) |
| GPU | ARM Mali-G52 MC2 | 950 MHz | 48 Shaders |
| Dimenzije | 164.26mm x 76.08mm x 8mm |
|---|---|
| Težina | 182g |
| Boje | Crna | Cijan |
| SIM | Dvostruki SIM (Nano SIM) |
| Tip | IPS LCD |
|---|---|
| Veličina | 6.58 inča (85.5% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija | 2408 x 1080 Pikseli 401ppi (20:9 odnos stranica) |
| Osvetljenost | 600 nits (maksimalna) |
| Zadnja | 50MP Glavna ƒ/1.8, 1/2.76″ 2MP Makro ƒ/2.4 2MP Dubina ƒ/2.4 |
|---|---|
| Prednja | 16 MP Selfi, ƒ/2.0 |
| Blic | LED Blic |
| Video | 1080p @30fps | Slow-Mo @120fps |
| RAM | 4GB/8GB | LPDDR4X | 1800 MHz |
|---|---|
| Interna | 64GB/128GB | UFS 2.1 |
| Slot za Karticu | Zaseban Slot |
| Tip | Li-Po (Integrisana) |
|---|---|
| Kapacitet | 5000mAh |
| Punjenje | 18W Brzo Punjenje |
| Zvučnik | Da |
|---|---|
| 3.5mm Džek | Ne |
| Mreža | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| GPS | A-GPS | GLONASS | BEIDOU | QZSS | GALILEO |
| USB | USB 2.0 Tip-C, USB OTG |
| NFC | Da |
| Infracrveni | Ne |
Ocena
Ocena
UKUPNA PERFORMANSA
Ekran
Kamera
Performanse
Baterija
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
223661
54
GeekBench Single-Core
436
56
GeekBench Multi-Core
1372
57
3DMark WildLife Performance
681
51
PCMark for Android Work 3.0
6300
62








Leave a Review