
6,7inç
720p HD+
PLS LCD

50MP
1080p Video
1/2,76″ Sensör

5000mAh
25W Hızlı Şarj
Kablosuz Şarj Yok

2,0GHz
Octa Core
Helio G85

4/6GB
LPDDR4X
1800 MHz

64/128GB
eMMC 5.1 Depolama
Ayrı Kart Yuvası
Artılar
- pros1tr
- pros2tr
- pros3tr
- pros4tr
Eksiler
- cons1tr
- cons2tr
- cons3tr
Teknik Özellikleri
Sistem | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 14 | One UI 6.1 |
| Çipset | Mediatek Helio G85 |
| İşlemci | Octa Core (12nm İşlem) 2 x 2,0GHz (Cortex-A75) 6 x 1,8GHz (Cortex-A55) |
| Grafik İşlemci | Mali-G52 MC2 | 1000 MHz | 48 Shaders |
Tasarim | |
|---|---|
| Boyutlar | 167,3 mm x 77,3 mm x 8 mm |
| Ağırlık | 189g |
| Renkler | Mavi, Altın, Beyaz |
| SIM | Çift SIM (Nano SIM) |
Ekran | |
|---|---|
| Tip | PLS LCD | 16M Colors |
| Boyutu | 6,7 inç (85,6% ekran-gövde oranı) |
| Çözünürlük | 720 x 1600 pikseller 262ppi (20:9 en boy oranı) |
| Parlaklık | 450nit (tip) |
Kamera | |
|---|---|
| Arka | 50MP Ana ƒ/1.8, 1/2.76″ 2MP Derinlik ƒ/2.4 |
| Ön | 8MP Özçekim, ƒ/1,8, 1/4.0″ |
| Meşale | LED Flaş |
| Video | 1080p@30/60fps |
Bellek | |
|---|---|
| RAM | 4GB/6GB | LPDDR4X | 1800 MHz | 1.67625 GB/sec |
| Depolama | 64GB/128GB | eMMC 5.1 |
| Kart Yuvası | Ayrı Kart Yuvası |
Ses | |
|---|---|
| Hoparlör | Evet |
| 3,5 mm Kulaklık Jakı | Evet |
Ağ ve Bağlantı | |
|---|---|
| Ağ | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE) |
| Kablosuz Ağ | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac), Wi-Fi Direct, Hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| GPS | GPS | GLONASS| GALILEO | BEIDOU |
| USB | USB 2.0 Tip-C, USB OTG |
| NFC | Hayır |
| Infrared | Hayır |
Batarya | |
|---|---|
| Tip | Li-Po (Çıkarılamaz) |
| Kapasite | 5000mAh |
| Şarj Etme | 25W Hızlı Şarj |
Fiyat
Galaxy A06
Black | Blue | Green
Galaxy A06
4GB | 128GB
Resimleri
Değerlendirme Puanı
UZMAN PUANI
GENEL PERFORMANS
Ekran
Kamera
Performans
Batarya
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
244538
54
GeekBench Single-Core
416
56
GeekBench Multi-Core
1366
57
PCMark for Android Work 3.0
6651
62








Leave a Review