
6,6inç
D-AMOLED 2X
1080p FHD+

50MP
8K Video
1/1,56″ Sensör

4700mAh
45W Hızlı Şarj
15W Kablosuz

3,36GHz
Octa Core
Snapdragon8 G2

8GB
LPDDR5X
4200 MHz

256/512GB
UFS 4.0
Kart Yuvası Yok
5G NR
Hücresel Ağ
120 Hz
Yenileme Hızı
1750 nits
En Yüksek Parlaklık
90.2 %
Ekran/Gövde Oranı
Artılar
- Üst Düzey Ekran
- Muazzam Performans
- Uzun Pil Ömrü
- Etkileyici Kamera Deneyimi
Eksiler
- 3.5mm Kulaklık Jakı Yok
- SD Kart Yuvası Bulunmuyor
Galaxy S23+ Offer
512GB (T-Mobile)
Teknik Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android 13 | One UI 6.1.1 |
|---|---|
| Çipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| İşlemci | Octa Core (4nm İşlem) 1 x 3,36GHz (Cortex-X3) 2 x 2,8GHz (Cortex-A715) 2 x 2,8GHz (Cortex-A710) 3 x 2,0GHz (Cortex-A510) |
| Grafik İşlemci | Adreno 740 | 680 MHz | 1536 Shaders |
| Boyutlar | 157,8 mm x 76,2 mm x 7,6 mm |
|---|---|
| Ağırlık | 196g |
| Renkler | Siyah, Krem, Yeşil, Gri, Lavanta |
| SIM | Çift SIM (Nano SIM) | eSIM |
| Türü | Dynamic AMOLED 2X | 120Hz | HDR10+ |
|---|---|
| Boyutu | 6,6 inç (90,2% ekran-gövde oranı) |
| Çözünürlük | 1080 x 2340 pikseller 393ppi (19.5:9 en boy oranı) |
| Parlaklık | 1200nit (HBM), 1750nit (maks) |
| Koruma | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Arka | 50MP Ana ƒ/1.8, 1/1.56″, OIS 10MP Telefoto ƒ/2.4, 1/3.94″, OIS, 3x Optical Zoom 12MP Ultra Geniş ƒ/2.2, 1/2.55″, FOV 120˚ |
|---|---|
| Ön | 12MP Özçekim, ƒ/2,2, 1/3.2″ |
| Flaş | LED Flaş |
| Video | 8K @30fps, 4K @30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps |
| RAM | 8GB | LPDDR5X | 4200 MHz |
|---|---|
| Depolama | 256GB/512GB | UFS 4.0 |
| Kart Yuvası | Kart Yuvası Yok |
| Türü | Li-Ion (Çıkarılamaz) |
|---|---|
| Kapasite | 4700mAh |
| Şarj | 45W Hızlı Şarj 15W Kablosuz Şarj |
| Hoparlör | Evet | Stereo Speakers |
|---|---|
| Kulaklık Girişi | Hayır |
| Ağ | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| GPS | GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO |
| USB | USB 3.2 Type-C, USB OTG |
| NFC | Evet |
| Infrared | Hayır |
Değerlendirme Puanı
Puanı
GENEL PERFORMANS
Ekran
Kamera
Performans
Batarya
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
1539388
75
GeekBench Single-Core
1924
77
GeekBench Multi-Core
5108
76
3DMark WildLife Performance
12142
74
PCMark for Android Work 3.0
15599
79










Leave a Review