
6.67palce
AMOLED
1080p FHD+

50MP
8K Video
1/1″ Sensor

10600mAh
120W Nabíjení
50W Bezdrátové

3.4GHz
Osmijádrový
Dimensity 9300+

16GB
LPDDR5X
4800 MHz

1024GB
UFS 4.0
Podpora microSD
Armor 28 Ultra 5G
Night Vision | Thermal Imaging
Parametry a Specifikace
| Rozměry | 174.15mm x 83.6mm x 19.4mm |
|---|---|
| Hmotnost | 450g |
| Barvy | |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) |
| Typ | AMOLED | 120Hz | Always-on Display |
|---|---|
| Velikost | 6.67 palce (77.6% poměr obrazovky k tělu) |
| Rozlišení | 2400 x 1080 Pixely FHD+ (20:9 poměr stran) |
| Jemnost | 395ppi |
| Jas | 900nit (HBM) | 2200nit (maximálně) |
| Ochrana | Corning Gorilla Glass Victus |
| Čipová sada | MediaTek Dimensity 9300+ |
|---|---|
| CPU | Osmijádrový (4nm Process) 1 x 3.4GHz (Cortex-X4) 3 x 2.85GHz (Cortex-X4) 4 x 2.0GHz (Cortex-A720) |
| GPU | Mali-G720 Immortalis MP12 | 1300 MHz | 192 Shaders |
| RAM | 16GB | LPDDR5X | 4800 MHz |
|---|---|
| Úložiště | 1024GB | UFS 4.0 |
| Slot na kartu | Dedikovaný Slot |
| Zadní | 50MP Hlavní ƒ/1.9, Sony IMX989 1", FOV 85.1° 64MP Noční Vidění ƒ/1.79, 1/2", 4 IR LEDs 50MP Ultraširokoúhlý ƒ/2.2, 1/2.76", FOV 117.3° 0.3MP, Thermal by ThermoVue T2 |
|---|---|
| Přední | 50MP Selfíčko, ƒ/2.45, 1/2.76", FOV 80.4° |
| Funkce | HDR, Panorama, Night Vision, Beauty Mode, Night Mode, Pro Mode, ZSD, Self Timer, Anti flicker, Exposure Compensation |
| Blesk | Quad LED Flash |
| Video | 8K (4320p) @ 30fps, 4K (2160p) @30/60fps, 1080p @30/60fps |
| Typ | Li-Ion (Vestavěná) |
|---|---|
| Kapacita | 10600mAh |
| Nabíjení | 120W Rychlé Nabíjení 50W Bezdrátové |
| Operační Systém | Android 15 |
|---|---|
| Uživatelské Rozhraní | Custom UI |
| Reproduktor | Ano |
|---|---|
| 3,5mm Jack | Ano |
| Síť | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 be/ax/ac/a/b/g/n) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS, BEIDOU, NavIC |
| USB | USB 3.2 Gen2 Type-C, OTG |
| NFC | Ano |
| Infračervené | Ano |
Cena
Armor 28 Ultra 5G
Night Vision | Thermal Imaging
Hodnocení
Hodnocení
Celkový Výkon
Displej
Kamera
Výkon
Baterie
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
2192745
88
GeekBench Single-Core
2251
85
GeekBench Multi-Core
7294
89
PCMark for Android Work 3.0
19083
88









Leave a Review