
6.8inch
AMOLED
1080p FHD+

108MP
4K Videó
1/1.67″ Szenzor

5000mAh
65W Töltés
+Wireless

2.6GHz
Nyolcmagos
Dimensity 7050

12/16GB
LPDDR5
2750 MHz

256/512GB
UFS 3.1 Tárhely
Bővíthető
5G NR
Mobilhálózat
120 Hz
Képfrissítési Ráta
2400 nits
Csúcsfényerő
82.2 %
Képernyő-test arány
Előnyök
- Ultravékony strapabíró test
- 120Hz AMOLED kijelző
- Teljes 5G támogatás
Hátrányok
- Nincs 3.5mm jack csatlakozó
- Átlagos kamera teljesítmény
IIIF150 Air2 Ultra
Jet Black | Titanium Gray
Adatok és Leírás
| Operációs Rendszer | Android 13 |
|---|---|
| Processzor | MediaTek Dimensity 7050 |
| CPU | Nyolcmagos (6nm Folyamat) 2 x 2.6GHz (Cortex-A78) 6 x 2.0GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G68 MP4 | 950 MHz | 128 Shaders |
| Méretek | 170.3mm x 79.8mm x 8.55mm |
|---|---|
| Súly | 230g |
| Színek | Szürke | Fekete |
| SIM | Két SIM (Nano SIM) |
| Típus | Flexible AMOLED | 120Hz | 1920Hz PWM 1.6mm Ultra-thin CarbonEdge CarbonFiber Bezel |
|---|---|
| Méret | 6.8 hüvelyk (82.2% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2460 képpont 395ppi (20.5:9 képarány) |
| Fényerő | 2400nit (maximális) |
| Védelem | Corning Gorilla Armor |
| Hátsó | 108MP Fő ƒ/1.88, 1/1.67″ 64MP Éjjellátó ƒ/1.79 (Owl Image) Dual IR Lights |
|---|---|
| Elülső | 32MP Selfie, ƒ/2.0 |
| Vakú | Három LED Vakú |
| Videó | 4K (2160p) @30fps | 1080p @ 30/60fps |
| RAM | 12/16 GB | LPDDR5 | 2750 MHz |
|---|---|
| Tárhely | 256/512 GB | UFS 3.1 |
| MicroSD hely | Hibrid MicroSD hely |
| Típus | Li-Po (Beépített) |
|---|---|
| Kapacitás | 5000mAh |
| Töltés | 65W Gyors Töltés |
| Hangszóró | Igen |
|---|---|
| 3,5 mm-es Jack | Nem |
| Hálózat | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| GPS | GPS | A-GPS | GLONASS | BEIDOU |
| USB | USB 2.0 Type-C |
| NFC | Igen |
| Infravörös | Igen |
Értékelés
Pontszám
ÖSSZTELJESÍTMÉNY
Kijelző
Kamera
Teljesítmény
Akkumulátor
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
579519
59
GeekBench Single-Core
978
64
GeekBench Multi-Core
2397
62
PCMark for Android Work 3.0
14720
77








Leave a Review