
6.67inch
AMOLED
1080p FHD+

50MP
8K Videó
1/1″ Sensor

10600mAh
120W Töltés
50W Wireless

3.4GHz
Nyolcmagos
Dimensity 9300+

16GB
LPDDR5X
4800 MHz

1024GB
UFS 4.0
Bővíthető
Armor 28 Ultra 5G
Night Vision | Thermal Imaging
Adatok és Leírás
| Méretek | 174.15mm x 83.6mm x 19.4mm |
|---|---|
| Súly | 450g |
| Színek | |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) |
| Típus | AMOLED | 120Hz | Always-on Display |
|---|---|
| Méret | 6.67 hüvelyk (77.7% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 2400 x 1080 Pixel FHD+ (20:9 képarány) |
| Pixelsűrűség | 395ppi |
| Fényerő | 900nit (HBM) | 2200nit (maximális) |
| Védelem | Corning Gorilla Glass Victus |
| Lapkakészlet | MediaTek Dimensity 9300+ |
|---|---|
| CPU | Nyolcmagos (4nm Folyamat) 1 x 3.4GHz (Cortex-X4) 3 x 2.85GHz (Cortex-X4) 4 x 2.0GHz (Cortex-A720) |
| GPU | Mali-G720 Immortalis MP12 | 1300 MHz | 192 Shaders |
| RAM | 16GB | LPDDR5X | 4800 MHz |
|---|---|
| Tárhely | 1024GB | UFS 4.0 |
| MicroSD hely | Dedikált MicroSD hely |
| Hátsó | 50MP Fő ƒ/1.9, Sony IMX989 1", FOV 85.1° 64MP Éjjellátó ƒ/1.79, 1/2", 4 IR LEDs 50MP Ultra Széles ƒ/2.2, 1/2.76", FOV 117.3° 0.3MP, Thermal by ThermoVue T2 |
|---|---|
| Elülső | 50MP Selfie, ƒ/2.45, 1/2.76", FOV 80.4° |
| Funkciók | HDR, Panorama, Night Vision, Beauty Mode, Night Mode, Pro Mode, ZSD, Self Timer, Anti flicker, Exposure Compensation |
| Vakú | Quad LED Flash |
| Videó | 8K (4320p) @ 30fps, 4K (2160p) @30/60fps, 1080p @30/60fps |
| Típus | Li-Ion (Beépített) |
|---|---|
| Kapacitás | 10600mAh |
| Töltés | 120W Gyors Töltés 50W Wireless |
| Operációs Rendszer | Android 15 |
|---|---|
| Felhasználói Felület | Custom UI |
| Hangszóró | Igen |
|---|---|
| 3,5 mm-es Jack | Igen |
| Hálózat | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 be/ax/ac/a/b/g/n) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS, BEIDOU, NavIC |
| USB | USB 3.2 Gen2 Type-C, OTG |
| NFC | Igen |
| Infravörös | Igen |
Ár
Armor 28 Ultra 5G
Night Vision | Thermal Imaging
Értékelés
Pontszám
Összteljesítmény
Kijelző
Kamera
Teljesítmény
Akkumulátor
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
2192745
88
GeekBench Single-Core
2251
85
GeekBench Multi-Core
7294
89
PCMark for Android Work 3.0
19083
88









Leave a Review