
6.95inch
IPS LCD
1080p FHD+

50MP
4K Videó
1/1.3″ Sensor

25500mAh
66W Töltés
Nincs Wireless

2.5GHz
Nyolcmagos
Dimensity 7300

16GB
LPDDR5
3200 MHz

512GB
UFS 3.1
Bővíthető
Armor 34 Pro 5G
Night Vision | Built-in Projector
Adatok és Leírás
| Méretek | 183.1mm x 86.6mm x 32.7mm |
|---|---|
| Súly | 825g |
| Színek | |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) |
| Típus | IPS LCD | 120Hz |
|---|---|
| Méret | 6.95 hüvelyk (74.6% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 2460 x 1080 Pixel FHD+ (20:9 képarány) |
| Pixelsűrűség | 387ppi |
| Fényerő | 600nit (maximális) |
| Védelem | Corning Gorilla Glass 5 | Mohs level 4 |
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 7300 |
|---|---|
| CPU | Nyolcmagos (4nm Folyamat) 4 x 2.5GHz (Cortex-A78) 4 x 2.0GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G615 MP2 | 1047 MHz | 128 Shaders |
| RAM | 16GB | LPDDR5 | 3200 MHz |
|---|---|
| Tárhely | 512GB | UFS 3.1 |
| MicroSD hely | Dedikált MicroSD hely |
| Hátsó | 50MP Fő ƒ/1.95, OV50H 1/1.3", FOV 85° 64MP Éjjellátó ƒ/1.79, OV64B 1/2", FOV 79.4°, 4 IR LEDs 50MP Ultra Széles ƒ/2.2, Samsung JN1 1/2.76", FOV 117.3° |
|---|---|
| Elülső | 32MP Selfie, ƒ/2.45, Samsung GD2, FOV 80.4° |
| Funkciók | HDR, Panorama, Pro Mode, Night Vision, Night Mode, Document Correction, Beauty Mode, Group Photo, Sports, Pro Video, Dual-View Video, Slow Motion, Time Lapse, Intelligent Scanning, AI Emoji, Location Info, Camera Mute, Anti flicker, Long Press |
| Vakú | Dupla LED Vakú |
| Videó | 4K (2160p) @30fps, 1080p @30fps | gyro-EIS |
| Típus | Li-Po (Beépített) |
|---|---|
| Kapacitás | 25500mAh |
| Töltés | 66W Gyors Töltés 10W Reverse Charging |
| Operációs Rendszer | Android 15 |
|---|---|
| Felhasználói Felület | Custom UI |
| Hangszóró | Igen |
|---|---|
| 3,5 mm-es Jack | Igen |
| Hálózat | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS, NavlC |
| USB | USB 2.0 Type-C, OTG |
| NFC | Igen |
| Infravörös | Igen |
Ár
Armor 34 Pro 5G
Night Vision | Built-in Projector
Értékelés
Pontszám
Összteljesítmény
Kijelző
Kamera
Teljesítmény
Akkumulátor
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
698612
69
GeekBench Single-Core
1038
72
GeekBench Multi-Core
3043
72
PCMark for Android Work 3.0
11760
77










Leave a Review