
6,6inch
S-AMOLED
1080p FHD+

50MP
4K Video
1/1,96″-Sensor

5000mAh
25W Opladen
Geen Draadloos

2,4GHz
Octa Core
Exynos 1380

6/8GB
LPDDR4X
2133 MHz

128/256GB
UFS 3.1 Opslag
Uitbreidbaar
5G NR
Mobiel Netwerk
120 Hz
Verversingssnelheid
1000 nits
Piekhelderheid
87.2 %
Scherm-tot-Lichaam
Specificaties
| OS | Android 14 | One UI 7 |
|---|---|
| Processor | Samsung Exynos 1380 |
| CPU | Octa Core (5nm Proces) 4 x 2,4GHz (Cortex-A78) 4 x 2,0GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G68 MP5 | 949 MHz | 160 Shaders |
| Afmetingen | 161,7mm x 78,0mm x 8,2mm |
|---|---|
| Gewicht | 209g |
| Kleuren | Blauw | Lila | Marine | Citroen |
| SIM | Dubbele SIM (Nano SIM) | eSIM |
| Type | Super AMOLED | 120Hz |
|---|---|
| Grootte | 6,6 inch (87,2% scherm-tot-lichaam verhouding) |
| Resolutie | 2340 x 1080 Pixels 390ppi (19.5:9 beeldverhouding) |
| Helderheid | 1000nits (maximale) |
| Bescherming | Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Achter | 50MP Hoofd ƒ/1.8, 1/1.96″, OIS 8MP Ultrabrede ƒ/2.2, 1/4.0″, 123˚ 5MP Macro ƒ/2.4 |
|---|---|
| Voorkant | 13MP Selfie, ƒ/2,2, 1/3.06″ |
| Flitser | LED Flitser |
| Video | 4K (2160p) @30fps, 1080p @30/60fps Slow-Mo 720p @240fps |
| RAM | 6/8 GB | LPDDR4X | 2133 MHz |
|---|---|
| Opslag | 128/256 GB | UFS 3.1 |
| Kaartsleuf | Hybride Kaartsleuf |
| Type | Li-Ion (Niet-verwijderbaar) |
|---|---|
| Capaciteit | 5000mAh |
| Opladen | 25W Snel Opladen |
| Luidspreker | Ja | Stereo Speakers |
|---|---|
| 3,5mm Jack | Nee |
| Netwerk | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| GPS | GPS | GALILEO | GLONASS | BEIDOU | QZSS |
| USB | USB 2.0 Type-C, USB OTG |
| NFC | Ja |
| Infrarood | Nee |
Testscore
Score
ALGEMENE PRESTATIE
Scherm
Camera
Prestaties
Batterij
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
600878
60
GeekBench Single-Core
1012
64
GeekBench Multi-Core
2878
64
PCMark for Android Work 3.0
13074
74








Leave a Review