
6.78inch
IPS LCD
1080p FHD+

50MP
1440p Video
1/1.31″ Sensor

10600mAh
33W Opladen
30W Draadloos

2.4GHz
Octa Core
Dimensity 6300

12GB
LPDDR4X
2133 MHz

256GB
UFS 2.2
Uitbreidbaar
Ulefone Armor 27T Pro
24GB | 256GB
Specificaties
| Afmetingen | 182.8mm x 86.8mm x 18.5mm |
|---|---|
| Gewicht | 441g |
| Kleuren | |
| SIM | Dual-SIM (Nano SIM) |
| Type | IPS LCD | 120Hz |
|---|---|
| Grootte | 6.78 inch (71% scherm-tot-lichaam verhouding) |
| Resolutie | 2460 x 1080 Pixels FHD+ (20.5:9 beeldverhouding) |
| PPI | 396ppi |
| Helderheid | 680nits (typisch) |
| Bescherming | Corning Gorilla Glass Victus | Mohs level 4 |
| Chipset | Mediatek Dimensity 6300 |
|---|---|
| CPU | Octa Core (6nm Proces) 2 x 2.4GHz (Cortex-A76) 6 x 2.0GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MP2 | 1072 MHz | 32 Shaders |
| RAM | 12GB | LPDDR4X | 2133 MHz |
|---|---|
| Opslag | 256GB | UFS 2.2 |
| Kaartsleuf | Aparte Kaartsleuf |
| Achter | 50MP Hoofd ƒ/1.95, , 1/1.31", EIS 64MP Nachtzicht ƒ/1.79, , 2 IR Lights 0.3MP, Thermal, 9Hz |
|---|---|
| Voorkant | 32MP Selfie, ƒ/2.45 |
| Functies | HDR, Panorama, Pro mode, Portrait, Night Mode, Night Vision, Macro, Time lapse, Continuous Shooting, Exposure Compensation |
| Flitser | Dubbele LED Flitser |
| Video | 2K (1440p) @30fps, 1080p @30fps Slow-Mo @120fps |
| Type | Li-Po (Niet-verwijderbaar) |
|---|---|
| Capaciteit | 10600mAh |
| Opladen | 33W Snel Opladen 30W Draadloos |
| OS | Android 14 |
|---|---|
| UI | Custom UI (near-stock Android) |
| Luidspreker | Ja |
|---|---|
| 3,5mm Jack | Ja |
| Netwerk | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU |
| USB | USB 2.0 Type-C, OTG |
| NFC | Ja |
| Infrarood | Ja |
Prijs
Ulefone Armor 27T Pro
24GB | 256GB
Testscore
Score
Algemene Prestatie
Scherm
Camera
Prestaties
Batterij
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
424227
65
GeekBench Single-Core
769
69
GeekBench Multi-Core
1987
68
PCMark for Android Work 3.0
10639
76





Leave a Review