
6.78cala
IPS LCD
1080p FHD+

50MP
1440p Wideo
1/1.31″ Sensor

10600mAh
33W Ładowanie
30W Wireless

2.4GHz
Octa Core
Dimensity 6300

12GB
LPDDR4X
2133 MHz

256GB
UFS 2.2
Obsługa MicroSD
Ulefone Armor 27T Pro
24GB | 256GB
Specyfikacja i Dane Techniczne
| Wymiary | 182.8mm x 86.8mm x 18.5mm |
|---|---|
| Waga | 441g |
| Kolory | |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) |
| Typ | IPS LCD | 120Hz |
|---|---|
| Przekątna | 6.78 cali (70.8% stosunek ekranu do obudowy) |
| Rozdzielczość | 2460 x 1080 piksele FHD+ (20.5:9 proporcje obrazu) |
| PPI | 396ppi |
| Jasność | 680nit (typowa) |
| Ochrona | Corning Gorilla Glass Victus | Mohs level 4 |
| SoC | Mediatek Dimensity 6300 |
|---|---|
| CPU | Octa Core (6nm Process) 2 x 2.4GHz (Cortex-A76) 6 x 2.0GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MP2 | 1072 MHz | 32 Shaders |
| RAM | 12GB | LPDDR4X | 2133 MHz |
|---|---|
| Wbudowana | 256GB | UFS 2.2 |
| Gniazdo Karty | Dedykowany Slot |
| Tylny | 50MP Główny ƒ/1.95, , 1/1.31", EIS 64MP Night Vision ƒ/1.79, , 2 IR Lights 0.3MP, Thermal, 9Hz |
|---|---|
| Przedni | 32MP Selfie, ƒ/2.45 |
| Funkcje | HDR, Panorama, Pro mode, Portrait, Night Mode, Night Vision, Macro, Time lapse, Continuous Shooting, Exposure Compensation |
| Błyskowa | Podwójna LED Błyskowa |
| Wideo | 2K (1440p) @30fps, 1080p @30fps Slow-Mo @120fps |
| Typ | Li-Po (Niewymienny) |
|---|---|
| Pojemność | 10600mAh |
| Ładowanie | 33W Szybkie Ładowanie 30W Wireless |
| System | Android 14 |
|---|---|
| Interfejs | Custom UI (near-stock Android) |
| Głośnik | Tak |
|---|---|
| Gniazdo 3,5 mm | Tak |
| Sieć | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU |
| USB | USB 2.0 Type-C, OTG |
| NFC | Tak |
| Infrared | Tak |
Cena
Ulefone Armor 27T Pro
24GB | 256GB
Ocena
Ocena
Ogólna Wydajność
Ekran
Kamera
Wydajność
Bateria
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
424227
65
GeekBench Single-Core
769
69
GeekBench Multi-Core
1987
68
PCMark for Android Work 3.0
10639
76





Leave a Review