
6.67cala
OLED
1220p (1.5K)

50MP
8K Wideo
1/1.56″ Sensor

5500mAh
120W Ładowanie
Brak Wireless

3.4GHz
Octa Core
Dimensity 9300+

12/16/24GB
LPDDR5X
4266 MHz

256~1024GB
UFS 4.0
Bez microSD
Specyfikacja i Dane Techniczne
| Wymiary | 160.39mm x 75.14mm x 8.39mm |
|---|---|
| Waga | 211g |
| Kolory | |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) |
| Typ | OLED | HDR10+ | 144Hz | Dolby Vision |
|---|---|
| Przekątna | 6.67 cali (91.97% stosunek ekranu do obudowy) |
| Rozdzielczość | 2712 x 1220 piksele 1.5K (20:9 proporcje obrazu) |
| PPI | 446ppi |
| Jasność | 1600nit (HBM) | 4000nit (maks) |
| Ochrona | Xiaomi Dragon Crystal Glass |
| SoC | MediaTek Dimensity 9300+ |
|---|---|
| CPU | Octa Core (4nm Process) 1 x 3.4GHz (Cortex-X4) 3 x 2.85GHz (Cortex-X4) 4 x 2.0GHz (Cortex-A720) |
| GPU | Immortalis-G720 MP12 | 1300 MHz | 192 Shaders |
| RAM | 12GB/16GB/24GB | LPDDR5X | 4266 MHz |
|---|---|
| Wbudowana | 256GB/512GB/1TB | UFS 4.0 |
| Gniazdo Karty | Brak Slotu na Kartę |
| Tylny | 50MP Główny ƒ/1.7, 1/1.56", OIS 8MP Ultraszerokokątny ƒ/2.2, 1/4.0" 2MP, Macro |
|---|---|
| Przedni | 20MP Selfie, 1/2.0" |
| Funkcje | HDR, Panorama, Night Owl 2.0, Super Night Scene, Color Spectrum Sensor, Full-Link P3, Director Mode, Short Video, All-Object Tracking Focus, Time-Lapse Film, Cute Shot 4.0, Real-Time Text Extraction, Document Mode, Dual View, Voice-Activated Photography, Exposure Feedback, Timed Continuous Shooting, Voice Subtitles, Live Photos, ID Card Copying Mode |
| Błyskowa | Podwójna LED Błyskowa |
| Wideo | 8K @24/30fps, 4K @24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps |
| Typ | Li-Po (Niewymienny) |
|---|---|
| Pojemność | 5500mAh |
| Ładowanie | 120W Szybkie Ładowanie |
| System | Android 14 |
|---|---|
| Interfejs | HyperOS |
| Głośnik | Tak | Stereo Speakers |
|---|---|
| Gniazdo 3,5 mm | Nie |
| Sieć | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| GPS | GPS | GALILEO | BEIDOU | QZSS | NavIC | GLONASS |
| USB | USB 2.0 Type-C, OTG |
| NFC | Tak |
| Infrared | Tak |
Ocena
Ocena
Ogólna Wydajność
Ekran
Kamera
Wydajność
Bateria
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
2216316
88
GeekBench Single-Core
2263
85
GeekBench Multi-Core
7481
90
3DMark Wildlife Performance
13371
81
PCMark for Android Work 3.0
15188
83





Leave a Review