
6.95inci
IPS LCD
1080p FHD+

50MP
4K Video
1/1.3″ Sensor

25500mAh
66W Încărcare
Fără Wireless

2.5GHz
Octa Core
Dimensity 7300

16GB
LPDDR5
3200 MHz

512GB
UFS 3.1
Extensibil
Armor 34 Pro 5G
Night Vision | Built-in Projector
Caracteristici si Specificații
| Dimensiuni | 183.1mm x 86.6mm x 32.7mm |
|---|---|
| Greutate | 825g |
| Culori | |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) |
| Tip | IPS LCD | 120Hz |
|---|---|
| Dimensiunea | 6.95 inci (74.6% raport ecran-corp) |
| Rezoluție | 2460 x 1080 pixeli FHD+ (20:9 raport de aspect) |
| Densitate | 387ppi |
| Luminozitate | 600nits (maximă) |
| Protecție | Corning Gorilla Glass 5 | Mohs level 4 |
| Chipset | Mediatek Dimensity 7300 |
|---|---|
| CPU | Octa Core (4nm Proces) 4 x 2.5GHz (Cortex-A78) 4 x 2.0GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G615 MP2 | 1047 MHz | 128 Shaders |
| RAM | 16GB | LPDDR5 | 3200 MHz |
|---|---|
| Stocare | 512GB | UFS 3.1 |
| Slot microSD | Slot Dedicat |
| Spate | 50MP Principală ƒ/1.95, OV50H 1/1.3", FOV 85° 64MP Vedere Nocturnă ƒ/1.79, OV64B 1/2", FOV 79.4°, 4 IR LEDs 50MP UltraWide ƒ/2.2, Samsung JN1 1/2.76", FOV 117.3° |
|---|---|
| Frontală | 32MP Selfie, ƒ/2.45, Samsung GD2, FOV 80.4° |
| Funcții | HDR, Panorama, Pro Mode, Night Vision, Night Mode, Document Correction, Beauty Mode, Group Photo, Sports, Pro Video, Dual-View Video, Slow Motion, Time Lapse, Intelligent Scanning, AI Emoji, Location Info, Camera Mute, Anti flicker, Long Press |
| Bliț | Bliț LED Dublu |
| Video | 4K (2160p) @30fps, 1080p @30fps | gyro-EIS |
| Tip | Li-Po (Nedetașabilă) |
|---|---|
| Capacitate | 25500mAh |
| Încărcare | 66W Încărcare Rapidă 10W Reverse Charging |
| OS | Android 15 |
|---|---|
| Interfață | Custom UI |
| Difuzor | Da |
|---|---|
| Jack Audio 3,5 mm | Da |
| Retea | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS, NavlC |
| USB | USB 2.0 Type-C, OTG |
| NFC | Da |
| Infraroşu | Da |
Preț
Armor 34 Pro 5G
Night Vision | Built-in Projector
Scoruri și Evaluări
Scor
Performanță Generală
Ecran
Cameră
Performanță
Baterie
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
698612
69
GeekBench Single-Core
1038
72
GeekBench Multi-Core
3043
72
PCMark for Android Work 3.0
11760
77










Leave a Review