
6.95inča
IPS LCD
1080p FHD+

50MP
4K Video
1/1.3″ Sensor

25500mAh
66W Punjenje
Bez Bežičnog

2.5GHz
Octa Core
Dimensity 7300

16GB
LPDDR5
3200 MHz

512GB
UFS 3.1
Proširiva Mem
Armor 34 Pro 5G
Night Vision | Built-in Projector
Specifikacije i Karakteristike
| Dimenzije | 183.1mm x 86.6mm x 32.7mm |
|---|---|
| Težina | 825g |
| Boje | |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) |
| Tip | IPS LCD | 120Hz |
|---|---|
| Veličina | 6.95 inča (74.6% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija | 2460 x 1080 Pikseli FHD+ (20:9 odnos stranica) |
| Gustina | 387ppi |
| Osvetljenost | 600nits (maksimalna) |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 5 | Mohs level 4 |
| Čipset | Mediatek Dimensity 7300 |
|---|---|
| CPU | Octa Core (4nm Proces) 4 x 2.5GHz (Cortex-A78) 4 x 2.0GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G615 MP2 | 1047 MHz | 128 Shaders |
| RAM | 16GB | LPDDR5 | 3200 MHz |
|---|---|
| Interna | 512GB | UFS 3.1 |
| Slot za Karticu | Zaseban Slot |
| Zadnja | 50MP Glavna ƒ/1.95, OV50H 1/1.3", FOV 85° 64MP Noćni Vid ƒ/1.79, OV64B 1/2", FOV 79.4°, 4 IR LEDs 50MP Ultraširoki ƒ/2.2, Samsung JN1 1/2.76", FOV 117.3° |
|---|---|
| Prednja | 32MP Selfi, ƒ/2.45, Samsung GD2, FOV 80.4° |
| Funkcije | HDR, Panorama, Pro Mode, Night Vision, Night Mode, Document Correction, Beauty Mode, Group Photo, Sports, Pro Video, Dual-View Video, Slow Motion, Time Lapse, Intelligent Scanning, AI Emoji, Location Info, Camera Mute, Anti flicker, Long Press |
| Blic | Dual LED Blic |
| Video | 4K (2160p) @30fps, 1080p @30fps | gyro-EIS |
| Tip | Li-Po (Integrisana) |
|---|---|
| Kapacitet | 25500mAh |
| Punjenje | 66W Brzo Punjenje 10W Reverse Charging |
| Sistem | Android 15 |
|---|---|
| Interfejs | Custom UI |
| Zvučnik | Da |
|---|---|
| 3.5mm Džek | Da |
| Mreža | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS, NavlC |
| USB | USB 2.0 Type-C, OTG |
| NFC | Da |
| Infracrveni | Da |
Cena
Armor 34 Pro 5G
Night Vision | Built-in Projector
Ocena
Ocena
Ukupna Performansa
Ekran
Kamera
Performanse
Baterija
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
698612
69
GeekBench Single-Core
1038
72
GeekBench Multi-Core
3043
72
PCMark for Android Work 3.0
11760
77










Leave a Review