
6.67inç
AMOLED
1080p FHD+

50MP
8K Video
1/1″ Sensor

10600mAh
120W Hızlı Şarj
50W Kablosuz

3.4GHz
Octa Core
Dimensity 9300+

16GB
LPDDR5X
4800 MHz

1024GB
UFS 4.0
microSD Destekli
Armor 28 Ultra 5G
Night Vision | Thermal Imaging
Teknik Özellikleri
| Boyutlar | 174.15 mm x 83.6 mm x 19.4 mm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Renkler | |
| SIM | Çift SIM (Nano SIM) |
| Türü | AMOLED | 120Hz | Always-on Display |
|---|---|
| Boyutu | 6.67 inç (78.3% ekran-gövde oranı) |
| Çözünürlük | 2400 x 1080 pikseller FHD+ (20:9 en boy oranı) |
| Yoğunluk | 395ppi |
| Parlaklık | 900nit (HBM) | 2200nit (maksimum) |
| Koruma | Corning Gorilla Glass Victus |
| Çipset | MediaTek Dimensity 9300+ |
|---|---|
| CPU | Octa Core (4nm İşlem) 1 x 3.4GHz (Cortex-X4) 3 x 2.85GHz (Cortex-X4) 4 x 2.0GHz (Cortex-A720) |
| GPU | Mali-G720 Immortalis MP12 | 1300 MHz | 192 Shaders |
| RAM | 16GB | LPDDR5X | 4800 MHz |
|---|---|
| Depolama | 1024GB | UFS 4.0 |
| Kart Yuvası | Ayrı Kart Yuvası |
| Arka | 50MP Ana ƒ/1.9, Sony IMX989 1", FOV 85.1° 64MP Gece Görüş ƒ/1.79, 1/2", 4 IR LEDs 50MP Ultra Geniş ƒ/2.2, 1/2.76", FOV 117.3° 0.3MP, Thermal by ThermoVue T2 |
|---|---|
| Ön | 50MP Özçekim, ƒ/2.45, 1/2.76", FOV 80.4° |
| Özellikler | HDR, Panorama, Night Vision, Beauty Mode, Night Mode, Pro Mode, ZSD, Self Timer, Anti flicker, Exposure Compensation |
| Flaş | Quad LED Flash |
| Video | 8K (4320p) @ 30fps, 4K (2160p) @30/60fps, 1080p @30/60fps |
| Türü | Li-Ion (Çıkarılamaz) |
|---|---|
| Kapasite | 10600mAh |
| Şarj | 120W Hızlı Şarj 50W Kablosuz |
| İşletim Sistemi | Android 15 |
|---|---|
| Arayüz | Custom UI |
| Hoparlör | Var |
|---|---|
| Kulaklık Girişi | Var |
| Ağ | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 be/ax/ac/a/b/g/n) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS, BEIDOU, NavIC |
| USB | USB 3.2 Gen2 Type-C, OTG |
| NFC | Var |
| Infrared | Var |
Fiyat
Armor 28 Ultra 5G
Night Vision | Thermal Imaging
Değerlendirme Puanı
Puanı
Genel Performans
Ekran
Kamera
Performans
Batarya
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
2192745
88
GeekBench Single-Core
2251
85
GeekBench Multi-Core
7294
89
PCMark for Android Work 3.0
19083
88









Leave a Review