
6.95inç
IPS LCD
1080p FHD+

50MP
4K Video
1/1.3″ Sensor

25500mAh
66W Hızlı Şarj
Kablosuz Yok

2.5GHz
Octa Core
Dimensity 7300

16GB
LPDDR5
3200 MHz

512GB
UFS 3.1
microSD Destekli
Armor 34 Pro 5G
Night Vision | Built-in Projector
Teknik Özellikleri
| Boyutlar | 183.1 mm x 86.6 mm x 32.7 mm |
|---|---|
| Ağırlık | 825g |
| Renkler | |
| SIM | Çift SIM (Nano SIM) |
| Türü | IPS LCD | 120Hz |
|---|---|
| Boyutu | 6.95 inç (74.5% ekran-gövde oranı) |
| Çözünürlük | 2460 x 1080 pikseller FHD+ (20:9 en boy oranı) |
| Yoğunluk | 387ppi |
| Parlaklık | 600nit (maksimum) |
| Koruma | Corning Gorilla Glass 5 | Mohs level 4 |
| Çipset | Mediatek Dimensity 7300 |
|---|---|
| CPU | Octa Core (4nm İşlem) 4 x 2.5GHz (Cortex-A78) 4 x 2.0GHz (Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G615 MP2 | 1047 MHz | 128 Shaders |
| RAM | 16GB | LPDDR5 | 3200 MHz |
|---|---|
| Depolama | 512GB | UFS 3.1 |
| Kart Yuvası | Ayrı Kart Yuvası |
| Arka | 50MP Ana ƒ/1.95, OV50H 1/1.3", FOV 85° 64MP Gece Görüş ƒ/1.79, OV64B 1/2", FOV 79.4°, 4 IR LEDs 50MP Ultra Geniş ƒ/2.2, Samsung JN1 1/2.76", FOV 117.3° |
|---|---|
| Ön | 32MP Özçekim, ƒ/2.45, Samsung GD2, FOV 80.4° |
| Özellikler | HDR, Panorama, Pro Mode, Night Vision, Night Mode, Document Correction, Beauty Mode, Group Photo, Sports, Pro Video, Dual-View Video, Slow Motion, Time Lapse, Intelligent Scanning, AI Emoji, Location Info, Camera Mute, Anti flicker, Long Press |
| Flaş | Çift LED Flaş |
| Video | 4K (2160p) @30fps, 1080p @30fps | gyro-EIS |
| Türü | Li-Po (Çıkarılamaz) |
|---|---|
| Kapasite | 25500mAh |
| Şarj | 66W Hızlı Şarj 10W Reverse Charging |
| İşletim Sistemi | Android 15 |
|---|---|
| Arayüz | Custom UI |
| Hoparlör | Var |
|---|---|
| Kulaklık Girişi | Var |
| Ağ | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G (NR) |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS, NavlC |
| USB | USB 2.0 Type-C, OTG |
| NFC | Var |
| Infrared | Var |
Fiyat
Armor 34 Pro 5G
Night Vision | Built-in Projector
Değerlendirme Puanı
Puanı
Genel Performans
Ekran
Kamera
Performans
Batarya
Benchmarks
AnTuTu Benchmark
698612
69
GeekBench Single-Core
1038
72
GeekBench Multi-Core
3043
72
PCMark for Android Work 3.0
11760
77










Leave a Review